Herman Brood - Window

Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!Herman Brood - Window kopen? Bied vanaf 50!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 14 x 19 cm (h x b)
Passe-partout 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een in uitstekende staat zeefdruk met passe-partout.

Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling een betaalverzoek van Kunstveiling  voor de door u aangekochte werken. Bij verzending: Aangetekend en incl. de factuur.
Binnen Nederland € 10,35
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (82)

Geplaatst door  Artvisual
Lid sinds 2024
46 verkochte items
Alle items (13)
30 cm
24 cm
19 cm
14 cm