Herman Geluyckens - De Belgische wandelaars (promenade)

Herman Geluyckens - De Belgische wandelaars (promenade) kopen? Bied vanaf 190!
  • Herman Geluyckens (1949)
Jaartal1995
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een satirische kijk op België.  Bekijk meer op www.hermangeluyckens.com
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijlen belgium, België

Herman Geluyckens (1949)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  MisGelso
Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
55 cm
42 cm
55 cm
42 cm
Starttijd30-11-2023 om 11:05
Eindtijd11-12-2023 om 22:45
Openingsbod € 190
ObjectlocatieNijlen Belgium,  België