Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
Marie Henry Mackenzie - De Stroomarkt in winters Amsterdam ☆☆ Sterk in Prijs verlaagd ☆☆
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1940 |
Techniek | Litho |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22.5 x 37.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
De afgebeelde litho van Herman H.C.A. Paradies behoort tot de "Rijnmond Toen" collectie onder nr. 092-HP. De litho is sinds de verwerving zorgvuldig opgeslagen in zuurvrije archiefdoos, onder stabiele climatologische condities. In verband met mijn leeftijd ben ik de collectie geleidelijk aan het afbouwen. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 7-4-2024 om 20:02 |
Eindtijd | 20-4-2024 om 19:48 |