Herman Paradies - Westertoren - Verkocht

Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!

Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!
  • Herman Paradies (1883-1966)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
H. A. Paradies
Gesigneerd rechtsonder
Olieverf op doek
Goed conditie
Binnen Nederland € 6,90

Herman Paradies (1883-1966)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Amsterdam75
105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
33 cm
63 cm
30 cm
60 cm