Herman Paradies - Westertoren - Verkocht

Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!Herman Paradies - Westertoren kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Herman Paradies (1883-1966)
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 30 cm (h x b)
Lijst63 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
H. A. Paradies
Gesigneerd rechtsonder
Olieverf op doek

Goed conditie

Herman Paradies (1883-1966)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
33 cm
63 cm
30 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2020 om 02:55
Eindtijd:02-08-2020 om 22:46
vdenhollander
02 aug. / 22:12
€ 45