FA. (8)

Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel

Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!
Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!Herman van Rossum - Olieverf op paneel, Vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (439)
  • Herman van Rossum (1952-1991)
Jaartal1981
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen10.5 cm x 7.5 cm (h x b)
Lijst27 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uitzonderlijk fijn-geschilderd paneel van een dame in klassieke kleding, zittend op een stoel en kijken naar de toeschouwer.
Van Rossum was een meester van het verstoppen van kleine details; zo ziet er een parkietje in het kapjes, ligt er een takje in het gras en fietst er iemand in de achtergrond.

Langs de onderste rand rechts gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in een klassiek ogende zwarte lijst.

Dit item valt onder de margeregeling

Goede tot zeer goede staat. Verspreid over het werk craquelé, doch zonder verfverlies. Licht oppervlaktevuil.

Herman van Rossum (1952-1991)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
24 cm
27 cm
7.5 cm
10.5 cm
Sluit over 1d 5u 33m 46s
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
Starttijd:21-06-2022 om 13:11
Eindtijd:27-06-2022 om 22:26