Herman Wijngaard - Haven Gezicht - Olieverf Schilderij
Omschrijving
Herman Wijngaard (1922-2012)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Havengezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
60 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst
78 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
H. J. Wijngaard 1922-2012
Olieverf op doek
Doek 60 x 100 cm Lijst 78 x 118 cm
Gesigneerd Ingelijst
Herman J. Wijngaard werd op 21 januari 1922 geboren te Amsterdam en hij is overleden in maart 2012.
H.J. Wijngaard is vooral bekend als schilder van het Hollandse landschap.
In Nieuwkoop, waar hij enkele jaren heeft gewoond, schilderde hij de plassen op een sfeervolle en aparte manier.
Op een prachtige manier schildert hij de omgeving en de lichtval op het water.
Goed
Schilderij licht oppervlakte vuil, verder goede staat.
koeriersdienst