Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke (1868-1938)
Type
Periode
1800 t/m 1899
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Stijl
Romantisch
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
16.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Olieverfschilderijtje van de Zaanse fijnschilder H.J.A. (Hermanus Josephus Antonius) Buschenhenke (1868-1938). Buschenhenke signeerde met H. Busch.
Buschenhenke is vooral bekend om zijn Zaanse dorps- en stadsgezichten.
Olieverf op paneel. In goede staat.
Goed
Paneeltje is in goed conditie, heldere kleuren.
Tot 10 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 30,00