Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" - Verkocht

Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 125!
Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 125!Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 125!Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 125!Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 125!Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke - Z.t "Twee poesjes" kopen? Bied vanaf 125!
  • Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke (1868-1938)
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlRomantisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Olieverfschilderijtje van de Zaanse fijnschilder H.J.A. (Hermanus Josephus Antonius) Buschenhenke (1868-1938). Buschenhenke signeerde met H. Busch.
  • Buschenhenke is vooral bekend om zijn Zaanse dorps- en stadsgezichten.
  • Olieverf op paneel. In goede staat.

Paneeltje is in goed conditie, heldere kleuren.

Hermanus Josephus Antonius Buschenhenke (1868-1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  djs
FA. (11)

Lid sinds 2018
101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
18.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2021 om 15:30
Eindtijd:24-07-2021 om 21:30
Biedingen (2)
Z00z33
23 jul. / 18:46
€ 135
henrisArtSale
11 jul. / 23:41
€ 125