Hero Hette Ros - Onbekend - Verkocht

Hero Hette Ros - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Hero Hette Ros - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!Hero Hette Ros - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!Hero Hette Ros - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!Hero Hette Ros - Onbekend kopen? Bied vanaf 25!
  • Hero Hette Ros (1872-1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 39 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Dit object is toegeschreven aan Hero Hette Ros. Kunstwerk is niet (voor het oog zichtbaar) gesigneerd. Betreft een stuk uit de familie, verkregen samen met een ander werk van Hero Hette Ros. Dit andere werk is duidelijk gesigneerd en wordt hier ook op Kunstveiling.nl aangeboden. Beide stukken hebben dezelfde lijst.
Kunstwerk is minimaal de laatste 50 jaar in goede condities opgeslagen geweest.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80