Hero Hette Ros - Vermoedelijk stadsgezicht op Oosterpoort Delft - Verkocht

Hero Hette Ros - Vermoedelijk stadsgezicht op Oosterpoort Delft kopen? Bied vanaf 50!

Hero Hette Ros - Vermoedelijk stadsgezicht op Oosterpoort Delft kopen? Bied vanaf 50!Hero Hette Ros - Vermoedelijk stadsgezicht op Oosterpoort Delft kopen? Bied vanaf 50!Hero Hette Ros - Vermoedelijk stadsgezicht op Oosterpoort Delft kopen? Bied vanaf 50!Hero Hette Ros - Vermoedelijk stadsgezicht op Oosterpoort Delft kopen? Bied vanaf 50!
  • Hero Hette Ros (1872-1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 18.5 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kunstwerk komt uit familie. Gekregen samen met een ander werk, dat ik ook aanbied op Kunstveiling.nl.
Schilderij heeft minimaal de afgelopen 50 jaar niet aan de muur gehangen. Goed beschermd opgeslagen. Geen zichtbare schade van paneel, lijst in goede staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Hero Hette Ros (1872-1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunst_76
Lid sinds 2024
2 verkochte items
34.5 cm
40 cm
18.5 cm
24 cm