Hester van Dapperen - gesigneerde monoprint - Lingerie - 1997 - Verkocht

Hester van Dapperen - gesigneerde monoprint - Lingerie - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Hester van Dapperen - gesigneerde monoprint - Lingerie - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Hester van Dapperen - gesigneerde monoprint - Lingerie - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Hester van Dapperen - gesigneerde monoprint - Lingerie - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Hester van Dapperen

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hester van Dapperen
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie monoprint zeefdruk van Hester van Dapperen

Titel: Lingerie

Jaartal: 1997

Oplagenummer: 1/1 E.D.

Afmeting: 25 x 32,5 cm

Conditie: de monoprint zeefdruk verkeert in bijzonder goede staat, is nog nooit ingelijst geweest

Hester van Dapperen

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:08-08-2016 om 22:02
Eindtijd:15-08-2016 om 20:02
JediArends
10 aug. / 22:34
€ 1