Hetty van der Linden - El Torro - Verkocht

Hetty van der Linden - El Torro kopen? Bied vanaf 1!
Hetty van der Linden - El Torro kopen? Bied vanaf 1!Hetty van der Linden - El Torro kopen? Bied vanaf 1!
  • Hetty van der Linden (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 exemplaren

El Torro, gesigneerde zeefdruk van Van der Linden.

Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hetty van der Linden (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
70 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 14:59
Eindtijd:15-11-2022 om 22:30
Biedingen (3)
LucasS
15 nov. / 22:25
€ 5
Guushk
15 nov. / 22:24
€ 3
LucasS
07 nov. / 20:10
€ 1