5. Hetty van der Linden

Hetty van der Linden (1946)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Hetty van der Linden

Hetty van der Linden - Together in the sun kopen? Bied vanaf 75!

Hetty van der Linden - Together in the sun

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd30-07-2021 om 22:05

Jaartal2002
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst