Hilaire Bals - Winter in Waasland

Hilaire Bals - Winter in Waasland kopen? Bied vanaf 250!
Hilaire Bals - Winter in Waasland kopen? Bied vanaf 250!Hilaire Bals - Winter in Waasland kopen? Bied vanaf 250!Hilaire Bals - Winter in Waasland kopen? Bied vanaf 250!Hilaire Bals - Winter in Waasland kopen? Bied vanaf 250!Hilaire Bals - Winter in Waasland kopen? Bied vanaf 250!
  • Hilaire Bals (1940)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig orgineel werk van de Vlaamse kunstenaar Hilaire Bals uit de periode 1990-2000

Een winters tafereel met fraai gekleurde kippen, een prachtig realistische weergave welke een fijne winterse sfeer uitstraalt.
Het schilderij en paneel is in zeer goede staat. Geen gebreken.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Hilaire Bals (1940)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  HAantjes
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (3)
24 cm
18 cm