Hilda van Norden - Parijs

Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!Hilda van Norden - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
  • Hilda van Norden
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1974
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kunstenaar: Hilda van Norden (1929-2017)
Titel: Parijs
Techniek: Aquarel / potlood, geplakt op papier (56 x 38 cm.)
Afbeeldingsmaat: 32 x 23 cm.

Conditie: Goed, gesigneerd in potlood in de rechter onderhoek

Wordt verstuurd in een koker.
Normale gebruikssporen conform de leeftijd.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Hilda van Norden

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Flueel
Lid sinds 2018
52 verkochte items
Alle items (5)
56 cm
38 cm