Hilmar Schäfer - La Route

Hilmar Schäfer - La Route kopen? Bied vanaf 89!
Hilmar Schäfer - La Route kopen? Bied vanaf 89!Hilmar Schäfer - La Route kopen? Bied vanaf 89!Hilmar Schäfer - La Route kopen? Bied vanaf 89!
  • Hilmar Schäfer (1936)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1994
Techniek Acryl
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41.5 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Voormalig werk van de kunstuitleen. Getiteld La Route. door Hilmar Schäfer. In potlood getiteld en gesigneerd. Zie foto's.

Werk wordt (gezien grootte) bij voorkeur opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht. Bezorging is ook mogelijk.
Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Hilmar Schäfer (1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ErwinKoster
Lid sinds 2021
138 verkochte items
Alle items (14)
60 cm
50 cm
51 cm
41.5 cm