Horacio Cordero - zonder titel - Verkocht

Horacio Cordero - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Horacio Cordero - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Horacio Cordero - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Horacio Cordero - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Horacio Cordero - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Horacio Cordero (1945)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gouache en assemblage (o.a. verftube) op geschept papier
Linksonder vaag gesigneerd
Ik heb deze van kunstenaar zelf gekregen toen hij een tentoonstelling had bij Galerie d'Eendt, waar ik toen werkzaam was
In opslag geweest, nooit aan muur gehangen

Horacio Cordero (1945)

Argentijns Argentijns

Geplaatst door  sylvanaknaap
Lid sinds 2018
3 verkochte items
67 cm
51.5 cm