Horst Egon Kalinowski - kleurenlitho - Paques - handgesigneerd, gelimiteerd - 1968

Horst Egon Kalinowski - kleurenlitho - Paques - handgesigneerd, gelimiteerd - 1968 kopen? Bied vanaf 125!
Horst Egon Kalinowski - kleurenlitho - Paques - handgesigneerd, gelimiteerd - 1968 kopen? Bied vanaf 125!Horst Egon Kalinowski - kleurenlitho - Paques - handgesigneerd, gelimiteerd - 1968 kopen? Bied vanaf 125!Horst Egon Kalinowski - kleurenlitho - Paques - handgesigneerd, gelimiteerd - 1968 kopen? Bied vanaf 125!Horst Egon Kalinowski - kleurenlitho - Paques - handgesigneerd, gelimiteerd - 1968 kopen? Bied vanaf 125!

Horst Egon Kalinowski

Favoriet

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
  • Horst Egon Kalinowski
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Horst Egon Kalinowski (1924)

Jaar:  1968

Oplage 100 stuks

Afm. 88 x 50 cm.

Met de hand gesigneerd,  genummerd en betiteld.

Conditie: vouw in linker benedenhoek, vertoond ouderdomsvlekken, overwegend in redelijke conditie.

Verzendkosten (NL) 10,- Kan alleen worden verzonden

Horst Egon Kalinowski

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
Starttijd:28-09-2013 om 12:21
Eindtijd:03-10-2013 om 12:21
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland