Hugo Bertels - Zonder titel

Hugo Bertels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Hugo Bertels - Zonder titel

Verkoopprijs: € 115,00

Hugo Bertels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Hugo Bertels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Hugo Bertels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Hugo Bertels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
118 verkochte items
  • Hugo Bertels (1946)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst111 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

Hugo Bertels (1946)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
118 verkochte items
130 cm
111 cm
120 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 115,00

Starttijd:10-11-2019 om 16:45
Eindtijd:09-12-2019 om 11:48

Biedingen (1):

Martijndb
8 dec. / 22:50
€ 115