Laatste kans helaas: twee zeer fraaie bordjes van de maanden augustus en oktober uit de "Vogel van de maand collectie" van Hutschenreuther, ontworpen door de Deen Ole Winther.
Deze porseleinen bordjes komen uit een serie van 12, één voor elke maand. De borden hebben een diameter van 16 cm, er bestaan ook andere afmetingen.
De mooie afbeeldingen zijn zeer gedetailleerd en prachtig ingekleurd met o.a. goudkleurige accenten. Ook de randen zijn elegant versierd.
Beide bordjes zijn in uitstekende staat zonder beschadigingen, geen chips/krassen; ze hebben een gaatje aan de achterzijde en kunnen worden opgehangen. Ze wegen samen zo'n 390 gram.
Een mooi en decoratief setje, dat uiteraard met zorg verpakt en verzonden zal worden.