Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar - Verkocht

Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!

Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!Huub van Baar - Hubertus Melchior Josephus van Baar kopen? Bied vanaf 50!
  • Huub van Baar (1894-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1916
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 44 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooi werkstuk uit zijn beginnende (carrière) als zijnde Brabantse academische kunstschilder.
Het betreft zich hier om een olieverf schilderij wat op een houten paneel geschilderd is en er zit een minimale beschadiging op het paneel. Dit is voor een minimaal bedrag te restaureren.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,00