Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie Aquarel/Gemengde techniek van I Wayan EKA BUDI (1969-)
=====================================================
Titel = "Naar School"
In passe partout , aluminum lijst
AFMETINGEN =
werk = 16 x 25 cm
met lijst = 26 x 31 cm
In zeer goede verzorgde staat, ZIE FOTO's
==================================================
I Wayan EKA BUDI (1969) is een kunstenaar geboren in 1969. Het oudste veilingresultaat dat ooit op de website is geregistreerd voor een kunstwerk van deze kunstenaar is een schilderij dat in 2011 is verkocht bij het Borobudur Auction House, en het meest recente veilingresultaat is een tekening- aquarel verkocht in 2021
======================================================
VERZENDKOSTEN = 7,25 euro Nederland, voor Belgie = 19,50 euro of AFHALEN
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Etten-leur, Nederland |
Starttijd | 9-1-2022 om 19:28 |
Eindtijd | 2-7-2022 om 17:53 |