Ids Wiersma - Noordkant Pikmeer - Verkocht

Ids Wiersma - Noordkant Pikmeer kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ids Wiersma - Noordkant Pikmeer kopen? Bied vanaf 175!Ids Wiersma - Noordkant Pikmeer kopen? Bied vanaf 175!Ids Wiersma - Noordkant Pikmeer kopen? Bied vanaf 175!Ids Wiersma - Noordkant Pikmeer kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Kunstzinnig2019

Lid sinds 2019
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ids Wiersma (1878-1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.2 cm x 38.4 cm (h x b)
Lijst47 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1927. Potlood gesigneerd rechtsonder.

In de plaat gesigneerd en gedateerd linksonder.

Beeldmaat 27,2 x 38,4 cm.

Catalogus "Grafisch werk van Ids Wiersma"

In goede staat

Ids Wiersma (1878-1965)

Alle items van deze kunstenaar(1)

Lid sinds 2019
11 verkochte items
60 cm
47 cm
38.4 cm
27.2 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2020 om 16:09
Eindtijd:11-07-2020 om 19:33
Hadassa45
29 jun. / 15:43
€ 175