Ien Lucas - ZT/ uit serie 'nat in nat' (epoxy olie)

Ien Lucas - ZT/ uit serie 'nat in nat' (epoxy olie) kopen? Bied vanaf 475!
Ien Lucas - ZT/ uit serie 'nat in nat' (epoxy olie) kopen? Bied vanaf 475!Ien Lucas - ZT/ uit serie 'nat in nat' (epoxy olie) kopen? Bied vanaf 475!Ien Lucas - ZT/ uit serie 'nat in nat' (epoxy olie) kopen? Bied vanaf 475!Ien Lucas - ZT/ uit serie 'nat in nat' (epoxy olie) kopen? Bied vanaf 475!
  • Ien Lucas (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2006
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 25.5 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraai origineel werk van Ien Lucas in zeer goede staat.

Het werk uit 2006 is gemaakt met olieverf ( nat in nat) en overgoten met epoxy zodat het een glad oppervlak heeft gekregen. U kunt het werk vooraf komen  beoordelen en/of  na aankoop ophalen in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Ien Lucas (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3726 verkochte items
Alle items van deze verkoper (487)
25.5 cm
33 cm
25.5 cm
33 cm