Igor Smirnov - Schilderij vol symboliek

Igor Smirnov - Schilderij vol symboliek kopen? Bied vanaf 100!
Igor Smirnov - Schilderij vol symboliek kopen? Bied vanaf 100!Igor Smirnov - Schilderij vol symboliek kopen? Bied vanaf 100!
  • Igor Smirnov (1975)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 104 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Igor Smirnov geboren in St. Petersburg, 1975. Kunstopleiding; St. Petersburg, Duitsland en Nederland.

In 'jonge' kunstenaarsjaren is dit schilderij gekocht tijdens een expositie in Noord-Holland. Later werk ook nog aangekocht via galerie in Drenthe.

Zijn schilderijen zijn gekenmerkt door grote veelzijdigheid, zijn fantasierijk, boeiend en meestal kleurrijk. Zijn grootste inspiratiebron is de werkelijkheid zoals hij die zelf beleeft: gevoelig, met oog voor detail, poëtisch soms, vol symboliek. In de hedendaagse complexe maatschappij probeert hij de momenten vast te leggen die hem inzicht verschaffen in datgene wat te maken heeft met zijn eigen belevingswereld. Religie speelt ook een rol in zijn werk.
Het schilderij verkeert in zeer goede staat, maar heeft lange tijd in opslag gestaan. Heeft alleen een eenvoudige latten lijst.
Binnen Nederland € 13,50

Igor Smirnov (1975)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Danamay
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
74 cm
104 cm
70 cm
100 cm