Igor Smirnov (1975)
Schilderij vol symboliek
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 104 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |