illy Art Collection - illy art collection - 2008 - bowls - Michael Lin
Omschrijving
illy Art Collection (1992)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
2008
Afmetingen
15 x 30 x 40 cm (h x b x d)
Gemerkt
Gemerkt/Merksticker
illy kunstcollectie 2008 - Gelimiteerde oplage.
2 gesigneerde en genummerde illy kunstcollectie kommen in gelimiteerde oplage.
50 gedecoreerde placemats.
Ontwerper: Michael Lin
set is nieuw
de omdoos heeft waterschade gehad die is niet meer mooi,
de placemats zitten ingeseald
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00