illy Art Collection - illy art collection pedro almodovar cappuccno BAR cup
Omschrijving
illy Art Collection (1992)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
2009
Afmetingen
12 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gemerkt
Ongemerkt
Illy kunstcollectie Pedro Almodóvar cappuccino BAR kopje
cappuccino kopje
Nieuw en ongebruikt niet gesigneerd of genummerd
bar kopje voor restaurant of café
Nieuwstaat
kopje is splinternieuw
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00