illy Art Collection - ILLY Art Collection - Sustain Art 2 Espresso
Omschrijving
illy Art Collection (1992)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
2015
Afmetingen
15 x 40 x 40 cm (h x b x d)
Gemerkt
Gemerkt/Merksticker
Illy art collection - Sustain Art 2 Espresso
Nieuw, nooit gebruikt.
4 door LLY gesigneerde en genummerde espressokopjes en schoteltjes.
Ontwerpers: Felipe Arturo (Colombia), Ernesto Bautista (El Salvador), Wanja Kimani (Ethiopië),
Marcelo Moscheta (Brazilië).
Nieuwstaat
set is splinternieuw zonder originele doos
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00