illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour
Omschrijving
illy Art Collection (1992)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
2003
Afmetingen
12 x 40 x 40 cm (h x b x d)
Gemerkt
Gemerkt/Merksticker
4 Illy espressokopjes met schoteltjes.
Gesigneerd en genummerd.
set is splinternieuw zonder originele doos
Nieuwstaat
zonder doos set is splinternieuw en nooit gebruikt ,heeft alleen in de vitrine gestaan uit de zon
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00