illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour

illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!
illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!illy Art Collection - illy collection 2003 espresso Louise Bourgeois - Le jour la nuit le jour kopen? Bied vanaf 50!
  • illy Art Collection (1992)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2003
Afmetingen 12 x 40 x 40 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker

4 Illy espressokopjes met schoteltjes.
Gesigneerd en genummerd.

set is splinternieuw zonder originele doos
zonder doos set is splinternieuw en nooit gebruikt ,heeft alleen in de vitrine gestaan uit de zon
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

illy Art Collection (1992)

Duits Duits Italiaans Italiaans Alle items van deze designer (19)

Geplaatst door  boycap511
Lid sinds 2021
10 verkochte items
Alle items (18)
40
12
40