Originele geschenkdoos.
Originele brochure.
Originele blikken doos.
4 illy espressokopjes en schotels.
Gesigneerd en genummerd.
Mythe speelt een belangrijke rol in het werk van Kounellis, evenals het theater: hij heeft gewerkt als decorontwerper en de grote retrospectieve tentoonstelling ter ere van zijn veertigjarige artistieke carrière, gehouden in Rome in 2002, droeg de titel "Atto Unico" (eenakter). De in Griekenland geboren Kounellis woont sinds 1956 in Italië. In zijn tweede illy-collectie grijpt hij terug naar de cultuur van zijn geboorteland. De kopjes tonen vier heldinnen uit de Griekse tragedie: Antigone, Phaedra, Persephone en Electra. Er is echter niets heldhaftigs aan hen: integendeel, ze worden afgebeeld als gebroken poppen, met afgehakte hoofden en ledematen. Vlekken zwarte inkt sijpelen als bloed over de schotels.