Deze spectaculaire, gelimiteerde (ZEER ZELDZAME) Serse Freddo glazen set is gesigneerd en genummerd.
Garantiecertificaat
van de gelimiteerde editie #04347
Ontwerper: Serse Roma
Golvende zilveren golven, geïnspireerd door de zee van Triëst, sieren deze exclusieve, illy-kristallen Freddo-glazen, gedecoreerd door de opkomende kunstenaar Serse Roma. De gesigneerde glazen uit de speciale collectie komen tot leven wanneer ze gevuld worden met rijke ijskoude of warme espresso's en vormen een bijzonder chic en elegant cadeau. De genummerde collectieset, prachtig verpakt in een geschenkdoos, bevat twee Serse Freddo-glazen, een collectiebrochure en een blikje illy.
De opkomende hedendaagse kunstenaar Serse Roma uit Triëst, Italië, liet zich voor deze eerste illy-collectie van Freddo-glas inspireren door de zilverblauwe golven van de Adriatische Zee. Roma, internationaal bekend om zijn zwart-witte grafiettekeningen, straalt in al zijn werk de tijdloosheid van de natuur uit, met water als een veelvoorkomend element.
Om "illy freddo" (koude espresso) te promoten, werd op 13 mei 2005 een speciale set glazen met zilveren decoratie uitgebracht.
De vorm van de glazen is ontworpen door Matteo Thun. Deze kristallen glazen, met golvende zilveren golven, geïnspireerd op de zee van Triëst, werden versierd door de opkomende kunstenaar Serse Roma.
Deze set is uitgebracht in een gelimiteerde oplage, met een genummerd garantiecertificaat.