Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere - Verkocht

Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!Ilse Weiland- Brattig - voile sur la mere kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (11)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Ilse Weiland- Brattig (1933)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai zeegezicht met de zeilen van de boten en de dynamiek van de zee.

Ilse Weiland- Brattig (1933)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (11)

138 verkochte items
51 cm
41 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2020 om 14:33
Eindtijd:06-07-2020 om 00:26
Lenny
05 jul. / 22:23
€ 45