Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Farblithografie
signiert und datiert
Format: ca. 409 x 309 mm auf ca. 594 x 418 mm
Papier: Bütten mit Trockenstempel des Verlegers (Taborpresse Berlin)
bester Zustand
Versand nach Deutschland ca. DM 22,-
Deutsche Bankverbindung vorhanden!
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Luxemburg, Duitsland |
Starttijd | 20-4-2003 om 10:03 |
Eindtijd | 27-4-2003 om 10:03 |