Abstract kunstwerk van Ines de Booij uit 1978. Pastel en collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
Ines de BOOY (Geleen 1950) Keramist, beeldhouwer, tekenaar.
Goed
Het kunstwerk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen. De glasplaat een barst in een hoek.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 26,50