LaVida
  5. LaVida

LaVida

Lid sinds 2019 / Den Bosch, Nederland

9 aangeboden items / 72 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
9 aangeboden items door deze verkoper
Jeannie Lelyveld - Compositie kopen? Bied vanaf 75!
Jeannie Lelyveld - CompositieSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Armand Campi - Figuren in abstract expressionisme kopen? Bied vanaf 250!
Armand Campi - Figuren in abstract expressionismeSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen81 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lew (Lou) PAES - Vrouw met kruik in exotische omgeving kopen? Bied vanaf 400!
Lew (Lou) PAES - Vrouw met kruik in exotische omgevingSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Sint-Nicolaaskerk te Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Clemens Merkelbach van Enkhuizen - Sint-Nicolaaskerk te AmsterdamTekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1997
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Denny Jacobs - Gierzwaluwen voor het raam kopen? Bied vanaf 40!
Denny Jacobs - Gierzwaluwen voor het raamSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1987
Afmetingen35 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtjeSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1982
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre J. Verhorst - Voorgevel van een huisje kopen? Bied vanaf 20!
Andre J. Verhorst - Voorgevel van een huisjeTekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

TechniekPotlood
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en koeien kopen? Bied vanaf 25!
Maurits van der Valk - Hollands landschap met molen en koeienGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLaVida

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dineke van Tongeren - Tien expressionistische tekeningen en aquarellen kopen? Bied vanaf 75!
Dineke van Tongeren - Tien expressionistische tekeningen en aquarellenTekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst