Elfry Baartmans 15 moderne kunstwerken grafiek/aquarellen w.o. Elfry Baartmans
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 55