Een werk op papier van Irene Brands
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder 'B '07'
Met opdracht aan de achterzijde.
Ook is er een foto van de kunstenares aanwezig op een expositie in Quito, Ecuador,
waar dit werk waarschijnlijk ook gehangen heeft. Het werk wordt ook getoond op de website van de kunstenares.
De conditie van het werk is goed.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Informatie over de afhandeling
Het werk kan kosteloos worden afgehaald nabij Hilversum, het is geen probleem als dit even duurt, zodat u de gelegenheid heeft uw bezoek te combineren
Het werk kan ook per koerier bezorgd worden, via Swift Koeriers kost het 45,50, bij meerdere aankopen via dit account blijft dit bedrag gelijk tot 5 werken