5. Irene Brands

Irene Brands (1953)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Irene BRANDS (Kobe,Japan - 1953)

Irene Brands - Vuurvogel - Expositie Quito, Ecuador kopen? Bied vanaf 65!

Irene Brands - Vuurvogel - Expositie Quito, Ecuador

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

Eindtijd20-04-2021 om 21:00

Jaartal2007
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen69 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst