Irene van den Bos - A man's head.

Irene van den Bos - A man's head. kopen? Bied vanaf 15!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 15,00

Irene van den Bos - A man's head. kopen? Bied vanaf 15!Irene van den Bos - A man's head. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  IreneArt
FA. (9)

Lid sinds 2018
130 verkochte items
  • Irene van den Bos (1953)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2018
TechniekPotlood
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
Lijst21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bewerkte tekening op papier.

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  IreneArt
FA. (9)

Lid sinds 2018
130 verkochte items
16 cm
21 cm
16 cm
21 cm

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:03-12-2019 om 16:06
Eindtijd:08-12-2019 om 15:23

Biedingen (1):

bambam
6 dec. / 21:20
€ 15