Irene van den Bos - Abstract Face - Verkocht

Irene van den Bos - Abstract Face kopen? Bied vanaf 5!

  • Irene van den Bos (1953)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2018
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kop in pastel. Impasto. Abstract.
goed
Binnen Nederland € 10,00

Irene van den Bos (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  IreneArt
Lid sinds 2018
141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
16.5 cm
16.5 cm