Irene van den Bos - The Flood - Verkocht

Irene van den Bos - The Flood kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Irene van den Bos - The Flood kopen? Bied vanaf 50!Irene van den Bos - The Flood kopen? Bied vanaf 50!Irene van den Bos - The Flood kopen? Bied vanaf 50!Irene van den Bos - The Flood kopen? Bied vanaf 50!Irene van den Bos - The Flood kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Irene van den Bos (1953)
Jaartal2016
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening van een man in een boot op het water. Bedekt met ( gedeeltelijk) lagen verf en lak.
Enigszins lastig te fotograferen vanwege de vrij dikke laklaag.

Goed

Irene van den Bos (1953)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  IreneArt
FA. (10)

Lid sinds 2018
137 verkochte items
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 09:33
Eindtijd:08-12-2020 om 22:31
Vanderlee1
08 dec. / 22:21
€ 50