J. van Schooten - ets - Houtzaagmolen - Verkocht

J. van Schooten - ets - Houtzaagmolen kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

J. van Schooten - ets - Houtzaagmolen kopen? Bied vanaf 25!J. van Schooten - ets - Houtzaagmolen kopen? Bied vanaf 25!J. van Schooten - ets - Houtzaagmolen kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Antonius van Schooten
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 12,5 x 19 cm. Bladmaat 25 x 33,5 cm Losbladig.

Jan Antonius van Schooten

Geplaatst door  h-g-art
1792 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd31-12-2016 om 19:44
Eindtijd13-1-2017 om 19:44
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken