FA. (2)

Jac. de Beer - Volendam

Jac. de Beer - Volendam kopen? Bied vanaf 40!
Jac. de Beer - Volendam kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Volendam kopen? Bied vanaf 40!Jac. de Beer - Volendam kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Justine

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jac. de Beer (1888-1946)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie karakteristieke houtsnede van Jac de Beer, Friese graficus. Was gespecialiseerd in diervoorstelling (genre), dorpsgezichten, landschap (als genre), stadsgezicht, stilleven. Gebruikte als techniek houtsnede/linoleumsnede. Zijn werk is opgenomen in de collectie van het Scheepvaartmuseum te Sneek.

  • Dit werk komt uit een map gedateerd 1940
  • Werk is in goede conditie.
  • Gedrukt op rijstpapier geel/bruin verkleurd
  • Verf helder

Het rijstpapier rondom is wat beschadigd maar de afdruk is zeer intact

Jac. de Beer (1888-1946)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Justine

Lid sinds 2019
verkochte items
37 cm
47 cm
Starttijd:21-10-2019 om 19:35
Eindtijd:25-10-2019 om 22:59
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieOldebroek, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland