Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek

Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!
Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!Jac Gijzen - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 195!
  • Jac Gijzen (1956)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2000
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, karakteristiek pasteus werk van Jac Gijzen.  Olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd (2000) en gesitueerd (Breda) in verso.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 50cm x 50cm

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Jac Gijzen (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Rosser
3627 verkochte items
Alle items van deze verkoper (209)
50 cm
50 cm
Starttijd8-2-2024 om 20:22
Eindtijd23-2-2024 om 19:52
Openingsbod € 195
ObjectlocatieDiemen,  Nederland