Jack Smolders - Beest boven beest 2

Jack Smolders - Beest boven beest 2 kopen? Bied vanaf 180!
Jack Smolders - Beest boven beest 2 kopen? Bied vanaf 180!Jack Smolders - Beest boven beest 2 kopen? Bied vanaf 180!
  • Jack Smolders (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2007
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10/20
Stijl en compositie: Het werk valt op door krachtige, heldere kleuren en speelse compositie, kenmerkend voor Smolders’ stijl. Vaak spelen dieren een centrale rol in zijn grafiek, en de titel Beest boven beest verwijst naar deze thematiek.
Heeft altijd in een wachtkamer gehangen zonder zon.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Goes, Nederland
Binnen Nederland € 12,55
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Jack Smolders (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Gwenda59
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (1)
56 cm
76 cm
50 cm
70 cm