Jacob de Heer Kloots - C4149-13 - Wintergezicht, mogelijk Blaricum - Verkocht

Jacob de Heer Kloots - C4149-13 - Wintergezicht, mogelijk Blaricum kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacob de Heer Kloots - C4149-13 - Wintergezicht, mogelijk Blaricum kopen? Bied vanaf 70!Jacob de Heer Kloots - C4149-13 - Wintergezicht, mogelijk Blaricum kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Jacob de Heer Kloots (1876-1960)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
C4149-13, Jacob de Heer Kloots, olie op doek, ongesigneerd, zonder lijst, Wintergezicht, mogelijk Blaricum,  doekmaat 30.5x40.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd.

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2019 om 16:39
Eindtijd:20-12-2020 om 19:39
JonkerreinieR
20 dec. / 16:26
€ 70