Jacob Huijbrecht Hollestelle - 6445 - Dorpsgezichtje

Jacob Huijbrecht Hollestelle - 6445 - Dorpsgezichtje kopen? Bied vanaf 200!
Jacob Huijbrecht Hollestelle - 6445 - Dorpsgezichtje kopen? Bied vanaf 200!Jacob Huijbrecht Hollestelle - 6445 - Dorpsgezichtje kopen? Bied vanaf 200!Jacob Huijbrecht Hollestelle - 6445 - Dorpsgezichtje kopen? Bied vanaf 200!Jacob Huijbrecht Hollestelle - 6445 - Dorpsgezichtje kopen? Bied vanaf 200!
  • Jacob Huijbrecht Hollestelle (1858-1920)
Jaartal1889
DragerMarouflé
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 15.5 cm (h x b)
Lijst36 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hollestelle, dorpsgezichtje, maroufle, l.o. gesigneerd, beeldmaat 24x15,5, lijstmaat 36x27,5.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, doek laat wat los van ondergrond rechtsboven, gaatjes van punaise zichtbaar, oppervlaktevuil. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Jacob Huijbrecht Hollestelle (1858-1920)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (114)
27.5 cm
36 cm
15.5 cm
24 cm
Starttijd:13-03-2020 om 17:00
Eindtijd:19-03-2020 om 19:11
Openingsbod € 200
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier