Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour
Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante
Eef van Brakel - Buren (Gelderland)
Eef van Brakel - Landschap in de Ardennen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Schilderij in goede staat zonder restauraties . Lijst heeft wat ouderdomsschade . | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vleuten, Nederland |
Objectlocatie | Vleuten, Nederland |
Starttijd | 17-12-2021 om 10:25 |
Eindtijd | 29-12-2021 om 9:40 |