Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen

Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen kopen? Bied vanaf 50!
Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen kopen? Bied vanaf 50!Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen kopen? Bied vanaf 50!Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen kopen? Bied vanaf 50!Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen kopen? Bied vanaf 50!Jacobus Buys - De Kaaper De Vlissingen Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacobus Buys (1724-1801)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Gravure
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
aangeboden is een 18e eeuwse kopergravure van jacobus buys, getiteld:

De Kaaper de Vlissinger Cap! Jarry door een Engelsch Koningschip genoomen

gravure door jacobus buys, en ingekleurd door reinier vinkeles, compleet met lijst

afmetingen lijst:
28,5(h)x22(b)cm

afmetingen gravure:
16,5(h)x10(b)cm

ophalen in den haag, of opsturen

bij vragen en/of interesse -> stuur bericht
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jacobus Buys (1724-1801)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  mpg1982
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (3)
22 cm
29 cm
10 cm
17 cm