Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening - Verkocht

Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!Jacobus Buys - Johan van Oldenbarnevelt - inkttekening kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Jacobus Buys (1724-1801)
TypeTekening / Aquarel
Periode< 1800
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen8 cm x 5.5 cm (h x b)
Lijst22 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Achter glas, in een antieke lijst met enige schade.

In goede gebruikte staat.

Jacobus Buys (1724-1801)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1310 verkochte items
19 cm
22 cm
5.5 cm
8 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 21:42
Eindtijd:13-12-2020 om 19:56
Bert1966
13 dec. / 18:24
€ 95