Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. - Verkocht

Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jacqueline Schäfer - 4 x vrolijke koe - gesigneerd - 50 ex. kopen? Bied vanaf 1!
  • Jacqueline Schäfer (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
4 handgesigneerde zeefdrukken van Jacqueline Schafer (complete serie koeien)

45 x 33 cm. per exemplaar  (blad)

Nu bieden vanaf €1,- voor de 4 samen!!!
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Jacqueline Schäfer (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Jarold
Lid sinds 2020
126 verkochte items
33 cm
45 cm